Nazan Yazıcı Sigorta

Nazan Yazıcı Sigorta
Kurucularımızdan Nazan Yazıcı, sigortacılık kariyerine Koç Allianz Sigorta A.Ş. Beşiktaş Ofisinde başlamıştır. Çalıştığı sürede her yıl elde ettiği yüksek başarılar ile sağladığı güven ve müşteri memnuniyetini aldığı ödüllerle kanıtlamıştır. Göstermiş olduğu bu başarılar sayesinde kısa sürede Acentelik hakkı kazanmıştır.

Kurumsal olarak müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına Allianz Sigorta'nın Tam Yetkili Acentesi olarak 2008 yılında Nazan Yazıcı Sigorta Aracılık Hiz.Ltd Şti. kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Sağlık Sigortası, Araç Sigortası, Ev Sigortası, Sorumluluk Sigortası, İşyeri Sigortası, Nakliyat, Seyahat Sigortası, Hayat ve Bireysel Emeklilik ile ihtiyaç duyulan diğer tüm sigorta branşlarında Bireysel ve Kurumsal olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Nazan Yazıcı Sigorta olarak amacımız, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır. Sigortalılarmızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, hızlı ve doğru çözümler üretmek, en uygun ve ekonomik poliçeyi birlikte oluşturmak, Sigortalılaırmıza satış öncesi ve sonrasında gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparak bilinçlendirmek ve uzun vadeli işbirliği oluşturmaktır.

Kaliteli ve kesintisiz hizmet sürdürmek, müşteri memnuniyetini artan şekilde devam ettirmektir. Ayırca Sigortalılarımız ile Sigorta Şirketi arasında köprü olarak her konuda yardımcı olmak ve çözüm üretmektir.İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Nazan Yazıcı Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Küçükçekmece ilçesinde bulunan Allianz Sigorta acentesi Nazan Yazıcı Sigortaya bekliyoruz.

İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde Allianz Sigorta Acentesi Nazan Yazıcı Sigorta olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız. Nazan Yazıcı Sigorta Allianz Sigorta bayisi olarak Otomobil sigortası (Kasko), sağlık sigortası, ev sigortası ve işyeri sigortası alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde bulunan acentemiz Nazan Yazıcı Sigorta ihtiyacınız olan tüm sigorta hizmetleri hakkında sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Sizleri de Nazan yazıcı Sigorta Allianz Sigorta hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Nazan Yazıcı Sigorta 0(212) 548 17 38